Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż ciała i duszy, który odbywa się w głębokiej medytacji, wdzięczności do ciała i w odpowiedzi na potrzeby duszy. To masaż ceremonialny, kiedyś wykonywali go uzdrowiciele. Wykonuje się go w intencji, osoba masująca jest pełna uważności intencji i ciepła. Lomi to dotyk a Nui znaczy szczególny, wyjątkowy, jedyny. Chcesz się poczuć wyjątkowo – przyjmij dotyk Lomi.

To unikalny i niezwykle piękny masaż energetyczny, wywodzący się z Hawajów, służy głębokiemu odprężeniu, nie tylko ciała fizycznego ale także umysłu, dzięki czemu zainicjowany zostaje naturalny proces samo uzdrawiania.

Masaż ten oddziałuje holistycznie – w sferze fizycznej pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, zmiękcza stwardniałe tkanki, wpływa korzystnie na dolegliwości min. układu krążenia, układu trawiennego, układu kostnego i moczowo-płciowego. Masaż Hawajski w naturalny i łagodny sposób wpływa też bardzo pozytywnie na psychikę człowieka i jego podejście do życia.

Ze względu na swoje działanie masaż ten wskazany jest dla wszystkich, bez względu na wiek czy rodzaj dolegliwości – również dla kobiet w ciąży i dzieci – i jako jedyny nie posiada żadnych przeciwwskazań.

CENA: 270 zł

CZAS: 120 min.