O nas

Beauty Lounge
Studio kosmetyczne i miejsce relaksu w Warszawie

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie i znakomite samopoczucie naszych gości. Obiecujemy przyjazną i kameralną atmosferę, bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży, które pozwalają znaleźć wytchnienie od codzienności, nabrać sił i oczyścić myśli. Indywidualne podejście pozwala dobrać odpowiedni program pielęgnacyjny.

Sekretem i gwarancją skuteczności naszych zabiegów są najwyższej klasy kosmetyki i preparaty marek Yonelle, Sothys oraz innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem aparatu Bloomea®.


Iza
Pasjonatka makijażu i pielęgnacji od ponad 15 lat. Kocha pracę z ludźmi a zawód jak wybrała jest jej pasją. Współpracuje prywatnie z artystami i osobami show biznesu. Współpracowała z markami Sisley, Laura Mercier, Loccitane, malowała na pokazach mody Bizuu, Zień, Anja Rubik, Warsaw Fashion Week, współpracuje z Fundacją Piękniejsze Życie.
Jej ręce działają cuda w makijażu i pielęgnacji…
Ważne jest dla niej odnalezienie poczucia piękna i atrakcyjności, znalezienie stylu z godnie z tym kim się jest i co się robi i jak się żyje.

Justyna
Wykwalifikowana specjalistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, udokumentowanym licznymi certyfikatami z wielu holistycznych technik masażu, które pomagają uzyskać ogólny dobrostan ciała, umysłu i ducha.
Specjalizuje się w Ayurvedzie (hinduskiej technice pracy harmonizującej wszystkie wyżej wymienione płaszczyzny), połączonej z peelingami ziołowymi i pracą z transformacją energii w ciele przy pomocy oddechu.

Martyna
Z wykształcenia magister prawa, która pewnego dnia postanowiła całkowicie zmienić swoje życie zawodowe, aby realizować swoje pasje. Jedną z nich jest stylizacja paznokci oraz pielęgnacja dłoni i stóp. Od 4 lat pracuję oddając się swojej pasji i ciągle poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie. Byłam także instruktorką w jednym z warszawskich instytutów kształcenia kosmetycznego. Wyszkoliłam kilkaset stylistek paznokci.
Dziś mogę powiedzieć, że właśnie zrealizowałam swoje marzenie o otwarciu własnego studia paznokci.
Nails Garden by Martyna Dąbrowska to nie tylko profesjonalny manicure i pedicure, ale przede wszystkim miejsce stworzone z połączenia pasji i miłości do piękna.

Lidia 
Linergistka od 2003 roku. W 2007 r. wprowadziła niemiecką firmę FeelGood na rynek polski i prowadziła szkolenia z makijażu permanentnego. Była dwukrotnie jurorką na Mistrzostwach Makijażu Permanentnego. Specjalizuje się w poprawianiu nieprawidłowo zrobionych makijaży, aby przywrócić jak najbardziej naturalny wygląd brwi, oczu czy ust. Wykonuje pigmentację medyczną.
9S3A9912
9S3A9774
9S3A9717
9S3A9879
9S3A9917
9S3A9876
9S3A9762
9S3A9744
9S3A9719
9S3A9716
9S3A9785
9S3A9800
9S3A9676
9S3A9627
9S3A9770
9S3A9625